NASZE 

 ALPAKI 

Lucek

Alek

ALEK i LUCEK przybyli do Łomianek 26 maja 2017 r
Alek i Lucek -alpaki, roczne samce rasy Huacaya (jest jeszcze jedna rasa suri), zwierzęta z rodziny wielbłądowatych, łacińska nazwa vicunia pacos, hodowane od tysięcy lat w Ameryce Południowej głównie ze względu na fantastyczną wełnę, która w naturze występuje w 22 kolorach.

Alpaki, zwierzęta wrażliwe, empatyczne i ciekawe otaczającego świata.

Hugo i Arik, zwany przez nas Misiaczkiem, dołączyli do nas w Maju 2018r.

Hugo

misiaczek

Hugo urodził się 17.08.2017 – matka Hera, ojciec – Henio.

Jest pięknego koloru grey. I ma bardzo zdecydowany charakter, już na wstępie usiłował pokazać Alkowi i Luckowi, kto tu rządzi.

Jak to prawdziwy nastolatek.

Misiaczek urodził się 14.11.2017 – matka – Arabela, ojciec Henio. Jest ciemno brązowy i ma uroczy, biały pyszczek. Sama słodycz, taka jeszcze mała gapa. Bardzo trzyma się swoich starszych braci, szczególnie Huga, z którym odbył tę pierwszą w swoim życiu podróż.

  Urodzony listopad 2016 r. w Polsce - matka Aika, ojciec Henio.
Wyglądem i chodem przypomina małego, uroczego wielbłąda. Ma prześliczne, ogromne oczy otoczone wspaniałymi rzęsami. Kolor - ciemny beż.

Alek to przewidujący myśliciel, ostrożny i uważnie obserwujący otoczenie,ale to on właśnie podejmuje ważne decyzje.

 Urodzony wrzesień 2016 r. w Polsce - matka Llanten, ojciec Henio.
Ma urodę klasycznej alpaki, piękną figurę i postawę. Jego futro - fachowo runo - przypomina jedwabisty puchaty dywan Kolor- ciemny brąz.
Lucek jest odważny, otwarty na świat i ciekawski, żyje tu i teraz, całkowicie pochłonięty chrupaniem marchewki lub buraka.

Corazon    Ul. 3 Maja 4    Dojazd od ulicy 22 Września    05-092 Łomianki​

Tel. 602 414 623 - Agata Kowalska       789 342 785 - Marzenna Panagiotopoulou      602 228 842 - Jarek Kowalski            mailalpaki.corazon@gmail.com

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle