top of page

Atrakcje dla dzieci


Atrakcje dla dzieci Nareszcie czuć zapach wiosny. Zima, choć ma swój urok i czas wolny, który wykorzystujemy na słodkie lenistwo, bywa także nudna. Najwyższa pora wrócić do życia pełnego szaleństw i przygody. Razem z naszymi właścicielkami jesteśmy gotowi zapewnić wam mnóstwo zabawy oraz atrakcji. Tak się rozpisujemy, ale czy Wy nas właściwie pamiętacie? Poniżej nasze zdjęcia z ostatniego roku. W ten piękny, letni dzień czekaliśmy właśnie na Was, z niecierpliwością. To niesamowite, że interesuje Was, że pochodzimy z Peru i to, jak tam dojechać. Ale tak najbardziej podobało nam się kiedy daliście nam nasze ukochane przysmaki – marchewkę i buraczki! Kiedy możemy się znowu spodziewać Waszych odwiedzin?

To był super czas, dziś Wasze mazowieckie alpaki wyglądają zupełnie inaczej. Spójrzcie sami...

Mamy gęste runo, to ono pozwoliło nam bezboleśnie przetrwać zimę, szczególnie ostatnie, mroźne tygodnie. Sami zobaczcie, jak jest gęste...

Nie wiem, czy wiecie, ale kiedyś wełna alpak nazywana była wełną bogów. Nasze runo / wełna jest bardzo miękka, delikatna i bardzo wytrzymała. To ona pozwoliła nam zachować pogodę ducha w te trudne, zimne dni, kiedy zapadał szybko zmrok i znikła zielona trawa. Ale, oczywiście, nie tylko nasze futerko podtrzymywało nas na duchu, nasze opiekunki przychodziły do nas codziennie i umilały nam te długie dni. I nigdy, ale to nigdy nie zapomniały o przysmakach poprawiających nam humor.

A dziś, już teraz, zapraszamy wszystkie dzieci z Warszawy i okolic do nas, do Łomianek, na ulicę o pięknej wiosennej nazwie Majowa. Czekamy, będzie dużo zabawy i atrakcji. Obiecujemy.

bottom of page