NIESPODZIANKA!


Wreszcie - ciepło, słońce i nawet wyskubany trawnik ożywił się. Czyli będzie dobrze. W mojej głowie chyba też się zazieleniło i wykiełkował pomysł założenia warzywnika. Przyznam się, że doświadczenie w temacie mam niewielkie, teraz to będzie drugi raz po .....wielu latach przerwy. No cóż, posiadanie alpak zobowiązuje a szczególnie ich niemal nieograniczony apetyt na marchewkę i buraki. Poza tym podobno ich nawóz jest lepszy od krowiego, tak więc eksperyment czas zacząć! Będę informować na bieżąco ale też będę bardzo wdzięczna za podpowiedzi i sugestie.

A co poza tym? Ciepła wiosenna pogoda przynosi nam coraz więcej gości, i małych i dużych, którzy chcą poznać Alka i Lucka. Zwierzaki po przerwie zimowej są dość zaskoczone ilością i żywotnością gości ale i bardzo zadowolone z powodu ilości marchewki, którą od nich dostają. My też chcemy po zimie jak najszybciej przywrócić ogród do porządku i zapewnić gościom, szczególnie młodszym, dodatkowe atrakcje a ich opiekunom chwile odpoczynku.

A w najbliższą niedzielę NIESPODZIANKA! Jeśli pogoda dopisze to szukajcie Alka i Lucka na ulicach Łomianek. Zróbcie zdjęcia i przyślijcie do nas!


#Alek #wiosna #Lucek #wełna #jedzenie

Corazon    Ul. 3 Maja 4    Dojazd od ulicy 22 Września    05-092 Łomianki​

Tel. 602 414 623 - Agata Kowalska       789 342 785 - Marzenna Panagiotopoulou      602 228 842 - Jarek Kowalski            mailalpaki.corazon@gmail.com

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle