top of page

To był rok, dobry rok


„To był rok, dobry rok. Z żalem dziś żegnam go. Miejsce da nowym dniom Stary rok, dobry rok. Myślisz ty, myślę ja, Co nam rok miniony dał.” To był wspaniały rok, bardzo dużo się działo, nastąpiły też duże zmiany u nas i w naszym otoczeniu. Przede wszystkim do naszego stadka przybył Hugo i Misiaczek. Tworzymy teraz prawdziwą, całkiem pokaźną rodzinkę. Jest też i Baster i mimo że nie przypomina z wyglądu żadnego z nas, traktujemy go, jak członka naszego stada. Poza tym ogródek został wyposażony w namiot, w którym dzieci mogą spędzać czas i w plac zabaw, na którym szaleją do woli.

W maju odbyły się postrzyżyny, jaka była to ulga w te gorące dni, a jaką przyjemność sprawiały

nam kąpiele!

I najważniejsze – nasi goście. Odwiedzali nas i ci starsi i ci najmłodsi, którzy umilali nam czas i wyprowadzali na spacery na soczyste łąki i uliczkę ze wspaniałymi jabłkami. I nie tylko do nas przychodzili goście, my też składaliśmy wizyty. Między innymi byliśmy w wielu przedszkolach. To dopiero było przeżycie i to nie tylko dla nas!

A więc żegnaj stary już roku. Bardzo dziękujemy Ci za wszystko, co nam dałeś. A w Nowym 2019 Roku życzymy wszystkim samych pomyślności i spełnionych marzeń.

bottom of page